Makine Halısı Yıkama

Bursa Fabrikam Halı Yıkama Merkezi olarak makine halılarınızın yıkama işlemleri tecrübeli temizlik kadromuz tarafından profesyonel makineler ile özenle yapılmaktadır.  Yıkanan tüm halılar teslimat öncesinde yapılan kalite kontrolü sonrasında özenle paketleme işlemine tabi tutularak servis araçlarımıza yüklenmektedir.

bursa makine halısı yıkama
Bursa Makine Halısı Yıkama

Bursa halı yıkama fabrikaları içerisinde yaptığımız altyapı yatırımlarımız sayesinde en son teknoloji halı yıkama makine ve sistemleri ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yıkatmak istediğiniz makine halılarınız için müşteri hizmetlerimizi arayarak taleplerinizi iletiniz. Müşteri hizmetlerimiz tarafından tüm soru ve görüşleriniz konusunda detaylı açıklama yapılarak, talep ettiğiniz tarih ve saatte ekiplerimiz adresinize gelerek halılarınızı teslim alacaktır. Servis araçlarından indirilerek Fabrikam Halı Yıkama Merkezi'ne ulaşan halılarınız, özenle yıkama, kurutma, paketleme aşamalarına tabi tutulacaktır. Paketleme işlemi öncesi halı yıkama kalite kontrol işlemlerinden başarı ile geçen halılarınız talep ettiğiniz saat ve tarihte adresinize teslim edilecektir. Firmamız temizlik garantili olarak halı yıkama hizmeti vermektedir. Bu kapsamda, halılarınız için ücretsiz olarak yeniden yıkatma hakkınız her zaman bulunmaktadır !

Bursa Fabrikam Halı Yıkama Merkezi

Fabrikam Halı Yıkama Merkezi olarak, Bursa Halı Yıkama Fabrikaları arasında öne çıkarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli halı yıkama hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Firmamız tarafından halılarınız ve kilimleriniz en uygun fiyata ve özenle yıkanmaktadır.

 Bizi arayarak, ya da servis talep formumuzu doldurarak talepte bulunun
Ekibimiz size uygun zamanda gelip halılarınızı alsın
Halılarınız özenle, el değmeden yıkansın
Kalite kontrolden geçerek tekrar servis aracına yüklensin
Talep ettiğiniz zamanda servisimiz halılarınızı teslim etsin