Bursa Yorgan Battaniye Yıkama

Bursa genelinde hizmet verdiğimiz yorgan battaniye yıkama işlemlerimiz, profesyonel ekibimiz ve son model makinelerimiz aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Yorgan ve battaniyelerinizin anti-bakteriyel yöntemlerle yapılacak olan temizleme işlemi sonrasında, siz müşterilerimize % 100 hijyenik bir kullanım imkanı sağlanacaktır.

yorgan battaniye yıkama

Bursa Yorgan ve Battaniye Yıkama Hizmetimiz

Nemli ve sıcak ortamlarda oldukça gelişme gösteren mayt bakterileri, evimizdeki pek çok eşyaya tüneyebilme özelliğine sahiptir. Özellikle en savunmasız olduğumuz anlarda, hasta olmamıza ve mikrop kapmamıza neden olan mayt bakterileri, yorgan, battaniye, yatak ve yastıklarımızda yer almaktadır. Yorgan battaniye yıkama hizmetimiz, %100 hijyenik bir temizleme için bitkisel deterjanlar, buharlı makineler aracılığıyla gerçekleştirilerek, bakterilerin ve mikroorganizmaların tamamen temizlenmesini sağlar, uzun süreli temiz bir yorgan battaniye kullanım imkanı sağlar.

Özel solüsyonlarımız sayesinde yorgan ve battaniyeleriniz hem mis gibi kokacaktır. Paketleme ve ambalajlama işlemimiz ile uzun süre saklamanıza olanak sağlarız. Bursa'da bulunan firmamız ile telefon ve internet aracılığıyla iletişim kurarak, yorgan ve battaniye yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bebek Battaniyesi Yıkama

Yorgan battaniye yıkama hizmetimizde, evinizin küçük bireyleri için %100 anti bakteriyel bir temizlik sağlayarak, bebek battaniyenizi adresinize teslim ederiz. Özellikle hassas olan bebekler için kullandığımız bitkisel deterjanlar, alerji yapmayacak ve cilt sağlığına zarar vermeyecek şekilde kullanılmaktadır. Test edilmiş olan deterjanlarımız, bebeklerin hassas ciltlerine ve insanların ciltlerine uygun şekilde formüle edilmiş ve tamamen doğal içeriklerden oluşmaktadır.

Yatak Yıkama Hizmetimiz

Evinizin bütün temizlik işlemlerini yerine getirecek olan firmamız yatak yıkama hizmeti ile, yorgan ve battaniye temizliğinden sonra yataklarınızın da kumaş ve yay yapısına göre profesyonel bir temizlik sağlayamaktadır. Hızlı ve pratik hizmetimiz % 100 anti bakteriyel bir temizlik sağlar ve aynı zamanda yatağınızı aynı gün içerisinde kullanmanıza olanak verir.

Adrese Teslim Yorgan Battaniye Yıkama

Bursa Yorgan battaniye yıkama hizmetimiz ürünlerin adresinizden alınıp, memnuniyet garantili olarak yıkama işlemi bittikten sonra adresinize teslim edilmesi ile sona erecektir.