Fabrikam Merkezi

Fabrikam halı yıkama ile halı ve kilimleriniz evinizden uzman servis ekibimiz ile özenle alınır ve kendi araçlarımızla halı yıkama fabrikamıza ulaşan halılarınız profesyonel makine ve teçhizat kullanılarak , organik ve hijyenik deterjanlar kullanılarak el değmeden yıkanmaktadır. Bursa Fabrikam Halı Yıkama ile halılarınız  zarar görmemesi, deforme olmaması adına önlemler alınarak uzman ekibimiz tarafından özel deterjanlarla yıkanmakta, tek bir leke kalmadan tertemiz olarak paketlenmekte ve sizlere tam zamanında kendi araçlarımız ile teslim edilmektedir.

sektöründe bir ilki başaran firmamız yıkama, kurutma, paketleme aşamalarında yaptığı yatırımlar ile halı yıkama hizmeti alan müşterilerimize kusursuz bir deneyim sunarken, müşterilerine memnuniyet garantisi sunan ilk ve tek firma olma özelliği taşımaktadır. Bursa’nın merkez ilçeleri olan Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Gürse ve Kestel’den alınan halılarınız özenle yıkanmak üzere halı yıkama fabrikamıza getirilir. merkezi olarak kusursuz temizlik garantisi sunmaktayız.

Bursa Fabrikam Halı Yıkama Firması

Bursa halı yıkama firması ve Bursa güvenilir halı yıkama firması gibi Google sorgularında yılların biriktirdiği deneyim ile Bursalı müşterilerine halı, kilim yıkama hizmetleri faaliyetleri yürüten şirketimizin halı yıkama kampanyaları ile memnuniyeti artırmayı hedeflemektedir. Siz de telefon numalaralarımız aracılığı ile bizleri arayabilir  ya da halı yıkama servis talep formunu doldurabilir ve evinizdeki halı ve kilimlerinizi uygun fiyatlarla yıkatabilirsiniz.

Bursa Halı Yıkama Fiyatları

Bursa halı yıkama fiyatları konusunda müşterilerimizden gelen taleplere cevap vermek adına bir bilgi yayınlamak gerekirse m2 ücreti olarak hesaplanan piyasa fiyatları içerisinde kullanılan malzeme, halının yıkanma teknikleri ve temizlik / hijyen konusundaki altyapımız değerlendirildiğinde Bursa’nın en ucuz halı yıkama hizmetini sunduğumuz konusundan emin olabilirsiniz. Uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti almak için bizleri hemen arayabilir , bina ve komşularınızdan gelecek taleplerinize yönelik özel indirim almak için de bizlere başvuru yapabilirsiniz. Bursa halı yıkama hizmetleri için Bursa Fabrikam Halı Yıkama Merkezini tercih ettiğinizde asla pişman olmazsınız.