Halıfleks Yıkama

Halıfeksler günümüzde bir çok evde kullanıldığı gibi evlerin dışında kreş, okul, dershane, ofis ve bürolar , iş yerlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Halıfleks temizliği bu kapsamda standart makine halılarından, yün ve dokuma halılardan farklı olarak değerlendirilmesi gereken özel bir tür olarak öne çıkmaktadır. Halıfleksler kendi içinde hammaddesi ve dokuma tarzına göre çeşitlendirilirken; Bursa Fabrikam Halı Yıkama Merkezi profesyonel yıkama ekibi önce sizin halınızın yıkanma türüne karar verir ve özel bir program uygular.

Bursa Halıfleks Yıkama

Bursa Halıfleks Yıkama

Halıfleks yıkama işlemlerinde dikkat edilmesi gereken noktalar özellikle malzemesine göre değişmektedir. Halı yıkama makinelerinde yıkanabilen halıfleks çeşitleri ve modelleri olduğu gibi, elde yıkanması gereken; endüstriyel halı yıkama makinelerinde bireysel olarak temizlenmesi gerekenler de olabilmektedir. Halıfleks ürünlerin bazıları ise standart makine halılarına göre çok daha kolay ve pratik yıkanabildiği için m2 birim fiyatlarında özel indirim ve kampanyalar uygulanabilmektedir.

Bursa Fabrikam Halı Yıkama Fabrikası'nda m2 birim fiyatları, toplu yıkatma talepleri , halı sayısına göre kaç liraya yıkatabileceğiniz gibi sorularınızın cevaplarını almak için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Fabrikam Halı Yıkama Merkezi

Bursa'nın en kaliteli halı yıkama hizmetini sunan firmalarından biri olan Fabrikam Halı Yıkama ile halılarınız ve kilimleriniz özenle ve en uygun fiyatlarla yıkanırken sizlere sadece temizliğin keyfini sürmek kalır.

  Bizi arayarakservis talep formunu doldurarak talepte bulunun
  Ekibimiz size uygun zamanda gelip halılarınızı alsın
  Halılarınız özenle yıkansın
  Kalite kontrolden geçerek tekrar servis aracına yüklensin
  Talep ettiğiniz zamanda servisimiz halılarınızı teslim etsin